Динамо впевнено обіграло вдома Рух: кияни повертаються у боротьбу за єврокубки

628
Гравці Динамо. Фото: Динамо
У матчі 15 туру чемпіонату України київське Динамо приймало вдома львівський Рух. Поєдинок завершився впевненою перемогою господарів поля.

Сьогодні, 26 листопада, відбувся матч 15 туру УПЛ. Львівський Рух у виїзному поєдинку поступився київському Динамо.

Перший тайм розпочався з помилки захисту львів'ян, якою скористався Олександр Тимчик та відкрив рахунок у зустрічі вже на шостій хвилині.

Під кінець першої половини гри Владислав Кабаєв скористався ще однією помилкою гравців Руху та забив другий гол у матчі, а також свій перший у складі Динамо.

Голи матчу можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Друга половина зустрічі пройшла під контролем Динамо, проте голів команди більше не забивали.

Чемпіонат України. 15 тур

Динамо – Рух – 2:0

Голи: Тимчик, 6, Кабаєв, 44

26 листопада. 15:00. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського

• Львівський клуб програв в УПЛ вперше за два поєдинки, а команда Шовковського здобула другу перемогу поспіль.
  • Поразка залишила Рух на п'ятому місці в турнірній таблиці з 24 очками в активі. У Динамо наразі 22 бали та шосте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Рух зіграє на виїзді проти Зорі. Гру заплановано на 4 грудня. Початок о 13:00.
  • Динамо 3 грудня поміряється силами з Минаєм у виїзній грі. Матч розпочнеться о 13:00.