Коваленко взяв приклад з Малиновського: гол українця не врятував Емполі від поразки в матчі з Сассуоло

465
Віктор Коваленко, фото: Google
У матчі 13-го туру чемпіонату Італії Емполі, за який виступає український півзахисник Віктор Коваленко, приймав на своєму полі Сассуоло.

Український півзахисник Віктор Коваленко розпочав матч Емполі з Сассуоло на лаві запасних. У попередній грі з Наполі (1:0) він забив вирішальний гол.

Емполі завершив перший тайм з рахунком 2:2, у другому пропустив третій гол, а Коваленко з’явився на полі на 70-й хвилині.

На 86-й Віктор зрівняв рахунок, забивши свій другий гол у складі італійської команди (пізніше Серія А переписала взяття воріт на захисника Сассуоло Матіаса Вінью). Проте Емполі все ж поступився, на другій компенсованій хвилині Доменіко Берарді зробив дубль та приніс Сассуоло перемогу.

Whoscored поставив Коваленко за гру 7.4 бали, Sofascore – 7.6.

Подивитися гол Коваленка можна в нашому телеграм-каналі.

Серія А, 13-й тур.

Емполі – Сассуоло – 3:4

Голи: Капуто, 3 (з пенальті), Фацціні, 25, Вінья, 86 (автогол) – Пінамонті, 9, Енріке, 20, Берарді, 66, 90+2.

Емполі, Стадіо Карло Кастеллані.

• Після сьогоднішньої гри Емполі має 10 очок та займає 18-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Італії. Сассуоло йде 13-м, набравши 15 балів.
  • У наступному турі команда українця поміряється силами з Дженоа, за який грає Руслан Малиновський. Гра запланована на 2 грудня.
  • 27-річний Коваленко у поточному сезоні провів п'ять матчів за Емполі та забив два голи.