Ворскла розписала нічию з ЛНЗ: команди продовжили свої безпрограшні серії в УПЛ

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
265
Віктор Скрипник. Фото: УПЛ
В поєдинку 15-го туру української Прем'єр-Ліги полтавська Ворскла та черкаський ЛНЗ сильнішого не виявили та розійшлися безгольовою нічиєю (0:0).
  • Безвиграшна домашня серія Ворскли в УПЛ триває 5 матчів: дві нічиї та три поразки.
  • Ворскла не пропускає голів в Чемпіонаті впродовж 282-ві хвилин (чистого ігрового часу).
  • Безпрограшна серія ЛНЗ в УПЛ триває чотири гри: дві перемоги та дві нічиї.
  • Ворскла при Віктору Скрипнику десятий раз зіграла внічию в УПЛ.

Перший тайм поєдинку між Ворсклою та ЛНЗ, які до очного протистояння підійшли з тривалими безпрограшними серіями в УПЛ, по три поєдинки в кожної команди, не потішив не лише голами, а й моментами, які б могли ними завершитися.

Що й говорити, якщо за 45 хвилин обидві команди спромоглися лише на один удар в площину воріт! Він був в активі ЛНЗ.

Не змінилась картина гри й по перерві. Непоганий удар з-за меж штрафної вдався Івану Нестеренко, але був він прямо по центру воріт і Герман Пеньков з ним впорався.

Україна. Прем’єр-ліга

15-й тур

Ворскла – ЛНЗ – 0:0 (0:0)

• Після 15-ти турів в активі Ворскли значиться 19 очок, які дозволяють колективу Віктора Скрипника перебувати на дев'ятому щаблі української Прем'єр-ліги.
  • Команда Олега Дулуба розташувала в акурат за своїми сьогоднішніми суперниками: 10 сходинка, 17 очок.
  • У наступному турі Ворскла на виїзді зіграє проти Дніпра-1. Матч заплановано на 2 грудня. Початок гри о 17:00.
  • Черкаський ЛНЗ в турі номер 16, на виїзді, 3 грудня, поміряється силами з Чорноморцем. Гра в Одесі має розпочатися о 15:00.