Відомий український тренер став чемпіоном з європейським клубом: фахівець зіграє в Лізі чемпіонів

516
Андрій Демченко, фото: ФК Динамо Батумі
Динамо (Батумі), яке очолює український спеціаліст Андрій Демченко, стало чемпіоном Грузії. В 34-му турі першості команда вдома обіграла Телаві (3:0).

У п’ятницю, 25 листопада, Динамо (Батумі) де-факто стало чемпіоном Грузії. Команда Андрія Демченка у 34-му турі вдома розгромила Телаві (3:0).

На 24-й хвилині рахунок у матчі відкрив Іраклі Бідзінашвілі з передачі Владіміра Мамучашвілі.

На 43-й хвилині змарнував нагоду подвоїти перевагу господарів Мамучашвілі, який не реалізував пенальті.

Однак в другому таймі команда виправила помилку свого партнера. На 54-й хвилині відзначився Гіоргі Зарія з паса орендованого у київського Динамо вінгера Георгія Цитаїшвілі.

У компенсований час на 90+1-й хвилині крапку у зустрічі поставив гол Цотне Пацація.

Динамо (Батумі) – Телаві – 3:0

Голи: Бідзінашвілі, 24, Зарія, 54, Пацація, 90+1

24 листопада. 17:00. Батумі. Стадіон «Аджарабет Арена»

• Зазначимо, що за два тури до фінішу чемпіонату Динамо (Батумі) відірвалося від свого найближчого переслідувача Динамо (Тбілісі) на недосяжні вісім очок;
  • Перше місце дозволить команді Демченка у наступному сезоні стартувати у Лізі чемпіонів із першого відбіркового раунду;
  • Українець очолив команду 24 серпня цього року. Провів на чолі 15 матчів (десять перемог, три нічиї, дві поразки);
  • Контракт 47-річного спеціаліста із клубом триває до 31 грудня 2025 року;
  • Цитаїшвілі розпочав свої виступи за Динамо (Батумі) зі старту цієї кампанії. На його рахунку п’ять голів та два асисти у 18 поєдинках;
  • Орендна угода спливає 30 червня 2024 року. Контракт з Динамо завершується наприкінці сезону 2024/25;
  • Динамо лише вдруге у своїй історії стало чемпіоном Грузії. Вперше це сталося у 2021 році.