Шахтар не зміг обіграти Полісся у матчі з двома травмами та вилученням: Динамо може наздогнати «гірників»

535
Шахтар проти Полісся. Фото: ФК Шахтар
У матчі 15-го туру чемпіонату України донецький Шахтар у Львові на «Арені Львів» приймав житомирське Полісся. Поєдинок завершився у нічию з рахунком 0:0.
  • Пилип Будківський повернувся на поле після травми, отриманої у матчі проти Минаю.
  • Полісся є дебютантом УПЛ, тому команди раніше не зустрічалися у поєдинках елітного дивізіону.
  • Безпрограшна серія Полісся нині налічує вісім матчів.
  • Шахтар до цього матчу забивав в чемпіонаті України в 41 грі поспіль.

Український військовий, який врятував прапор Шахтаря з Авдіївського коксохімічного заводу, розпочав сьогоднішній матч проти Полісся, зробивши перший удар по м’ячу у поєдинку.

Вже на початку гри травму отримав Конопля, якого Маріно Пушич замінив на Гочолеішвілі.

У перші половині гри донецька команда діяла гостріше суперника, але забити у ворота підопічних Юрія Калитвинцева так і не змогла.

На другий тайм на поле замість одного з лідерів Полісся Макуани, який також отримав травму, вийшов Шастал. І сам цей гравець на 56-й хвилині поєдинку міг вивести номінальних гостей вперед, але Шахтар виручила стійка.

На 90+2 хвилині другу жовту картку за фол на Судакові отримав Танковський, який свого часу виступав у складі донеччан.

«Гірники» більше володіли м’ячом та пробивали по воротах, але вирвати перемогу так і не змогли.

Фінальний свисток зафіксував нічию між командами Калитвинцева та Пушича з рахунком 0:0.

УПЛ, 15-й тур

Шахтар – Полісся – 0:0

• Після сьогоднішнього матчу в активі донецького колективу 25 очок та четверте місце.
  • Динамо може наздогнати Шахтар, якщо виграє два матчі в запасі.
  • Житомирський клуб залишився з 29-ма балами та йде другим у турнірній таблиці чемпіонату України.
  • Свій наступний матч Шахтар проведе у Лізі чемпіонів проти Антверпена 28 листопада.
  • В УПЛ команда Пушича зіграє 3-го грудня проти Металіста 1925.
  • Полісся 1-го числа поміряється силами з Вересом.