Петраков посварився з хавбеком із Росії: гравець звинувачує українського тренера в брехні

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
506
0 голосів
Петраков посварився з хавбеком із Росії: гравець звинувачує українського тренера в брехні
Олександр Петраков. Фото: Google
Колишній головний тренер збірної України Олександр Петраков, який нині очолює команду Вірменії, не зміг порозумітися з деякими своїми підопічними, а саме півзахисником Ростова Хореном Байрамяном.

Перед поєдинком зі збірною Вельса Олександра Петракова запитали, чому він не викликає Хорена Байрамяна до розташування національної команди Вірменії. 

Український фахівець пояснив своє рішення не професійним поводженням футболіста Ростова.

«Я викликав його. Він приїхав на перший збір, сказав, що відчуває дискомфорт і не може грати, після чого покинув команду. А через три дні він відіграв 90 хвилин за Ростов».

Екснаставник синьо-жовтих відзначив, що подібний випадок у його роботі з Байрамяном був і раніше.

«Потім він приїхав на другий збір і знову нібито отримав пошкодження. Ми запланували на ранок МРТ, але він сказав, що навіть не хоче робити обстеження. Захотів поїхати зі збірної і замовив квиток на перший рейс в Ростов. Я побажав йому удачі в житті», — сказав Петраков.

У той час Байрамян звинуватив українського тренера в брехні та спробував пояснити ситуацію, але футбольні фанати встали на сторону нашого співвітчизника.

«Байрамян роками відхиляв запрошення зі збірної Вірменії, чекаючи виклику в збірну тросії. Лише у 28 років він погодився на запасний варіант з Вірменією», — написав один із фанатів в твіттері.

  • Петраков очолив збірну Вірменії у січні 2023 року.
  • Наразі підопічні Петракова мають сім очок після шести ігор у відборі на Євро-2024 та посідають четверту сходинку.