Молодіжна збірна України розгромила Люксембург: турнірна таблиця синьо-жовтих у відборі до Євро-2025

776
Молодіжні збірні України та Люксембургу вітаються перед матчем. Фото: УАФ
У п’ятницю, 17 листопада, збірна України U-21 переграла одноліток з Люксембургу (4:0) у матчі кваліфікації до Євро-2025. Синьо-жовті продовжують втримувати лідерство в групі.

Збірна України U-21 розгромила Люксембург (4:0) у поєдинку відбору до Євро-2025.

⚽️ Відео голів матчу дивіться у нашому телеграм-каналі

Синьо-жовті відкрили рахунок у матчі на 35-й хвилині силами Владислава Ваната, який замкнув пас із флангу Назара Волошина до штрафного майданчику суперника. В цій атаці варто відзначити й дії Арсенія Батагова, який віддав шикарну розрізну передгольову передачу.

На 49-й хвилині зустрічі полегшив завдання для українців Раян Бербері, який був вилучений за другий «гірчичник».

Подвоїли власну перевагу синьо-жовті на 64-й хвилині. Після подачі з кутового та метушні перед воротами краще за всіх зорієнтувався Батагов та переправив м’яч у сітку.

Не встигли гості оговтатися, як за дві хвилини отримали третій м’яч від Волошина. Він здорово зіграв на підбиранні біля воріт суперника після кутового та ударом в один дотик вразив ціль.

Добив суперника на 74-й хвилині Ігор Краснопір. Він замкнув фланговий простріл Артема Смолякова, опинившись у межах площі воріт Люксембургу.

Україна U-21  – Люксембург U-21 – 4:0

Голи: Ванат, 35, Батагов, 64, Волошин, 66, Краснопір, 74

17 листопада. 20:00. Мурсія (Іспанія). Стадіон «Кондоміна»

Зазначимо, що збірна України набрала максимум очок у перших чотирьох поєдинках кваліфікації.