Мирного рішення не буде: Ярмоленко закликав росіян здаватися у полон

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
792
0 голосів
Мирного рішення не буде: Ярмоленко закликав росіян здаватися у полон
Андрій Ярмоленко. Фото: УАФ
Футболіст Динамо Андрій Ярмоленко закликав російських спортсменів агітувати своє оточення, щоб ті здавалися в полон, а не йшли воювати в Україну.

Андрій Ярмоленко закликав російських спортсменів агітувати своїх знайомих військових здаватися в полон:

«Російські спортсмени, якщо хочете повернутися до світового спорту, а не кататися на змагання у всякі Сомалі – вам теж буде корисно хоча б непублічно, але агітувати своє оточення по-доброму здаватися в полон, а не йти на забій в Україну.

Чим довше мовчатимете – тим більша ймовірність, що вам до кінця кар’єри доведеться сидіти вдома, не бачачи міжнародних змагань. Або виступати під прапором якоїсь держави 404», – сказав Ярмоленко у межах українського проєкту «Хочу жить».

Зазначимо, що «Хочу жить» – проект, який було створено для військовослужбовців з росії та білорусі, щоб допомогти їм добровільно здатися в полон.

  • Станом на 17 листопада в Україні російська федерація втратила 316 760 своїх військовослужбовців, повідомляє генеральний штаб ЗСУ.
  • Андрій Ярмоленко переніс операцію на коліні, вінгер не допоможе своїй команді до кінця року.
  • У складі київського Динамо 33-річний українець в цьому сезоні зіграв дев'ять матчів в усіх турнірах: чотири голи, одна результативна передача.