Збірна України U-19 переможно стартувала у відборі Євро-24: відео шедевру Мануйлова і дебютного голу Тутерова

383
Збірна України U-19. Фото: УАФ
Юнацька збірна України (U-19) провела перший поєдинок кваліфікаційного раунду до чемпіонату Європи 2024. Синьо-жовті здолали однолітків з Мальти (3:1).

Розпочали за здоров’я. І відбір на Євро-2024 , і окремо взятий, перший поєдинок у кваліфікації проти Мальти.

Вже на 16-й хвилині гри розкішний дальній удар зі штрафного вдався півзахиснику іспанського Сан-Хосе Богдану Мануйлову. Голкіпер острівної збірної Лука Каміллері, як не стрибав – марно, бо від початку зайняв неправильне розташування у воротах, явно не очікуючи на прямий удар.

По перерві мальтійці відігралися: форвард Зак Кампанарі вміло замкнув навіс з кутового.

Однак хлопці Олега Кузнецова не знітилися і доволі швидко забили у ворота мальтійців вдруге: голеадор молодіжної команди київського Динамо Матвій Пономаренко сильно пробив зі штрафного. Стінка мальтійців розсипалася, а воротар не зміг зреагувати на удар.

Добив остаточно Мальту півзахисник англійського Сандерленда Тимур Тутєров, який відзначився дебютним голом за юніорську збірну.

В іншому матчі нашої відбірної групи о 15:30 зіграють Косово (U-19) та Словаччина (U-19). Гра розпочнеться о 15:30.

▶️ Відео всіх голів у матчі Україна U-19 – Мальта U-19 дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Євро-2024. Кваліфікація

Україна (U-19) – Мальта (U-19) – 3:1 (1:0)

Голи: Мануйлов, 16, Пономаренко, 71, Тутєров, 88 – Кампанарі, 59.

• В наступному матчів в рамках кваліфікаційного раунду відбору на чемпіонат Європи 2024 року підопічні Олега Кузнецова зіграють проти команди Косово.
  • Поєдинок з косоварами заплановано на 18 листопада. Початок гри о 12:00 за київським часом.
  • Володарі двох перших місць у відбірних групах та найкращий із володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами вийдуть до елітного раунду кваліфікації.