Шовковський пішов «погуляти»: 24 роки тому збірна України пропустила курйозний гол з центру поля – відео

178
Збірна України перед матчем зі словенцями у Києві. Фото: Google
Сьогодні, 13 листопада, але 24 роки тому національна команда України програла на виїзді словенцям (1:2), а Олександр Шовковський пропустив свій найпам'ятніший гол у кар’єрі.

Національна команда України у відборі до чемпіонату Європи 2000 року зайняла друге місце у своїй групі, поступившись першою сходинкою Франції, але випередивши росію.

Подібний результат значив, що команда Йожефа Сабо буде приймати участь у матчі плей-оф. Жереб «подарував» українцям словенців, які вважалися аутсайдерами у протистоянні з синьо-жовтими, яких за собою вели Андрій Шевченко, Сергій Ребров та Олександр Шовковський.

Саме голкіпер Динамо став антигероєм того поєдинку, який пройшов 24 роки тому.

Після першого тайму наша команда перемагала, завдяки точному удару Шевченка. У другій половині лідер словенців Златко Захович рахунок зрівняв, а на 83-й хвилині поєдинку Міленко Ачімович забив той самий легендарний гол ударом з центра поля.

▶️ Відео голу з центру поля у матчі збірних Словенії та України дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Словенці виграли вдома – 2:1, а у Києві зуміли відстояти нічию – 1:1, та поїхали на Євро-2000.

• Той чемпіонат Європи виграла збірна Франції завдяки «Золотому голу» Давіда Трезеге.
  • Шовковський, який нині займає посаду виконувача обов’язків головного тренера Динамо, провів за збірну 92 матчі.