Кияни перервали чотириматчеву серію без перемог: команда Шовковського у більшості здолала Кривбас

402
Кривбас – Динамо. Фото: Кривбас
У матчі 14 туру чемпіонату України криворізький Кривбас вдома приймав київське Динамо. Поєдинок завершився впевненою перемогою гостей.

Сьогодні, 12 листопада, відбувся матч 14 туру УПЛ. Криворізький Кривбас у домашньому поєдинку поступився київському Динамо.

Зазначимо, що цей матч став першим для київського клубу під керівництвом Олександра Шовковського, який став в.о. головного тренера після відставки Мірчи Луческу.

Перший тайм активніше розпочали господарі поля, проте перший гол у зустрічі забили саме кияни – Владислав Ванат на восьмій хвилині відкрив рахунок у зустрічі.

Вже через чотири хвилини Кривбас залишився у меншості через фол останньої надії від Данила Бескоровайного.

Динамо у першому таймі відзначилось ще раз – Олександр Караваєв скористався помилкою В'ячеслава Рябова та подвоїв рахунок.

Голи матчу можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Другий тайм пройшов без забитих голів.

Чемпіонат України. 14 тур

Кривбас – Динамо – 0:2

Голи: Ванат, 8, Караваєв, 27

Вилучення: Бескоровайний, 12

12 листопада. 13:30. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»

• Київський клуб вперше виграв в УПЛ після чотирьох матчів без перемог, а команда Вернидуба програла вперше з 1 жовтня (поразка Руху з рахунком 1:3).
  • Поразка залишила Кривбас на другому місці в турнірній таблиці з 27 очками в активі. У Динамо наразі 19 балів та восьме місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Кривбас зіграє на виїзді з ужгородським Минаєм. Гру заплановано на 25 листопада. Початок о 13:00.
  • Динамо 26 листопада поміряється силами з Рухом у домашній грі. Матч розпочнеться о 17:00.