Зінченко забив за Арсенал: відео удару «ножницями» у виконанні українця у переможному матчі

1029
Олександр Зінченко у матчі проти Бернлі. Фото: Getty Images
У неділю, 11 листопада, Арсенал українського 26-річного захисника Олександра Зінченка вдома переміг Бернлі (3:1) у поєдинку 12-го туру чемпіонату Англії. Наш гравець відзначився першим голом у сезоні.

Арсенал Олександра Зінченка переміг Бернлі (3:1) у 12-му турі АПЛ. Українець провів на полі усі 90 хвилин та забив гол.

⚽️ Відео голу Зінченка дивіться у нашому телеграм-каналі

Господарі вийшли вперед на 45+1-й хвилині, коли Леонардо Троссард точним ударом головою спрямував м’яч у сітку після подачі до штрафної площі суперника від Букайо Сака.

Гості відповіли на 54-й хвилині голом Джоша Браунхілла. Взяття воріт сталося не без везіння, адже цьому допоміг рикошет після удару хавбека із близької відстані.

Арсенал забив вдруге через чотири хвилини. Точний удар на рахунку Вільяма Саліба. Він головою переправив м’яч у ворота Бернлі після подачі із кутового від Троссарда.

Третій гол Арсеналу на рахунку Зінченка. Українець на 74-й хвилині першим опинився на підбиранні після розіграшу кутового та влучно пробив у стрибку ножицями.

На 83-й хвилині пряме вилучення за грубий фол отримав хавбек Арсеналу Фабіу Вієйра.

Арсенал – Бернлі – 3:1

Голи: Троссард, 45+1, Саліба, 57, 74, Зінченко – Браунхілл, 54

Вилучення: Вієйра, 83

11 листопада. 17:00. Лондон. Стадіон «Емірейтс»