«Додав темпу, креативу і ледь не зробив рахунок 3:0»: англійські ЗМІ оцінили гру Зінченка в матчі ЛЧ

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
539
Олександр Зінченко. Фото: Google
В поєдинку четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів лондонський Арсенал здолав іспанську Севілью (2:0). Українець Олександр Зінченко провів на полі 45 хвилин.

Захисник національної збірної України Олександр Зінченко допоміг лондонському Арсеналу здолати іспанську Севілью в поєдинку четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів (2:0).

Наш співвітчизник розпочав матч в запасі команди Мікеля Артети і вийшов на поле по перерві, замінивши свого прямого конкурента, японця Такехіро Томіясу.

Sport-express.ua провів моніторинг англійських ЗМІ на предмет того, що писали британці про українця.

Журналісти порталу Goal поставили Зінченку високий бал за гру –  7/10 –  та порівняли з Томіясу.

«Зробив з м’ячем трохи більше, ніж Томіясу, і ледь не забив чудовий гол».

The Sun також виписав Олександру дуже пристойну оцінку – 8/10, відзначивши дії українця на полі.

«Коли він вийшов на поле, то додав темпу та креативу і ледь не зробив рахунок 3:0».

Журналісти Standard (7/10) відзначили, що українець грав на незвичній для нього позиції.

«Ледь не забив ефектним ударом, але його удар пройшов надто близько від Марко Дмитровича. Догравав матч у півзахисті».

• Після чотирьох турів в груповому етапі ЛЧ Арсенал має в своєму активі дев’ять очок та посідає першу сходинку в групі В.
  • В наступному турі «каноніри» вдома прийматимуть французький Ланс. Поєдинок відбудеться 29 листопада. Початок гри о 22:00.