«Це було правильним рішенням»: Артета пояснив, чому випустив на заміну Зінченка

1201
Мікель Артета та Олександр Зінченко. Фото: Google
Головний тренер лондонського Арсенала Мікель Артета розповів, чому в перерві вчорашнього матчу проти Севільї (2:0) вирішив замінити Такехіро Томіясу на Олександра Зінченка.

Український захисник Олександр Зінченко залишився поза основою Арсеналу у вчорашній грі проти Севільї (2:0). Він вийшов на заміну у перерві замість Такехіро Томіясу. SofaScore оцінив гру нашого співвітчизника у другому таймі в 6,9 балів.

Наставник «канонірів» Мікель Артета вважає, що вчинив правильно, замінивши японця на українця.

«У першому таймі Томіясу відчув певний дискомфорт, ми не хотіли ризикувати. Він відіграв багато хвилин і очевидно, що маючи на лаві запасних Алекса, готового вийти на поле, це було правильним рішенням», – сказав Артета у коментарі клубній пресслужбі.

• У цьому сезоні 26-річний Олександр Зінченко зіграв 15 матчів за Арсенал, не відзначившись жодною результативною дією.
  • В турнірній таблиці АПЛ лондонський клуб на цей момент із 24 очками посідає друге місце. Наступний свій матч Арсенал проведе з Бернлі 11 листопада.