Чорноморець програв Металісту 1925: команда Григорчука пропустила двічі після вилучення

626
Гравці Металіста 1925 і Чорноморця ведуть боротьбу. Фото: ФК Металіст 1925
У неділю, 5 листопада, Металіст 1925 вдома обіграв Чорноморець (2:1) в рамках 13-го туру чемпіонату України. Команда Едмара перервала власну безвиграшну серію.

Металіст 1925 здолав Чорноморець (2:1) у поєдинку 13-го туру УПЛ.

Рахунок у зустрічі на 20-й хвилині відкрили гості. Після подачі із флангу до штрафного майданчику господарів та невдалої роботи оборонців м’яч у сітку ударом головою переправив Андрій Штогрін.

Відео голів матчу Металіст 1925 – Чорноморець

Створив Чорноморцю проблеми власний нападник Ієде, який на 40-й хвилині гри був вилучений з поля за другий гірчичник (перший він отримав на дев’ятій хвилині).

Після перерви харків’яни змогли відігратися силами Андрія Борячука. В ідентичній ситуації із взяттям воріт Чорноморцем, він вразив ворота ударом головою з подачі Микити Безуглого.

На 78-й хвилині зустрічі перемогу для Металіста 1925 вирвав Арі Моура. Бразилець отримав м'яч перед воротами суперника після перехоплення Ігоря Курила та влучно пробив в кут воріт.

Металіст 1925 – Чорноморець – 2:1

Голи: Борячук, 53, Моура, 78 – Штогрін, 20

5 листопада. 15:00. Київ. Стадіон «Лівий Берег»