Вернидуб підписав контракт й зробив амбітну заяву: за що буде боротися Нефтчі у новому сезоні
Головний тренер Нефтчі Юрій Вернидуб в інтерв’ю клубній пресслужбі прокоментував підписання нового контракту з клубом.
«Хочу подякувати керівництву клубу за надану мені велику довіру. Коли я запитав про новий контракт, я сказав їм, що якщо все добре, то чому б не підписати новий контракт?! Тут мене все влаштовує. Баку – чудове місто».
Фахівець зазначив, що налаштований у новій кампанії закріпити успіх минулого сезону, де його команді вдалося відіграти гандикап в суперників й посісти єврокубкове четверте місце.
«Чемпіонат Азербайджану зовсім непоганий, я навіть сказав би, що він дуже сильний. Команди ставлять перед собою найвищу мету. Тому разом з тренерським штабом та гравцями ми працюватимемо старанніше. Ми зробимо все можливе, щоб Нефтчі зайняв заслужене місце. А це, як ви знаєте, найвищі позиції».
Нефтчі у сезоні 2026/26 зіграє у Лізі конференцій з другого відбіркового раунду проти переможця пари Динамо Мінськ – Сілекс.