Трубін не пропустив в другому матчі поспіль: Бенфіка здобула перемогу і вийшла на перше місце

597
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У суботу, 4 листопада, Бенфіка українця Анатолія Трубіна в гостях обіграла Шавеш (2:0) у матчі десятого туру чемпіонату Португалії. Наш голкіпер провів четвертий «сухий матч» у сезоні.

Бенфіка Анатолія Трубіна обіграла Шавеш (2:0) у десятому турі першості Португалії.

Український голкіпер провів у грі усі 90 хвилин, однак фактично був без роботи, адже суперник не спромігся завдати жодного удару в площину воріт.

На 59-й хвилині рахунок у матчі Артур Кабрал, який вийшов на заміну по перерві. На 80-й хвилині перевагу Бенфіки закріпив Жоау Маріу з пенальті.

Шавеш – Бенфіка – 0:2

Голи: Кабрал, 59, Маріу, 80

4 листопада. 17:30. Шавеш. Стадіон «Мунісіпал де Шавеш»

• Бенфіка завдяки перемозі вийшла на перше місце у першості Португалії та тепер має в активі 25 очок після десяти проведених матчів;
  • Трубін в цьому сезоні провів за «орлів» вже десять поєдинків, у яких пропустив сім голів (чотири зустрічі провів «на нуль»). Українець не пропустив вдруге поспіль. Раніше він втримав власні володіння недоторканими у гостьовій грі проти Ароуки (2:0) в Кубку ліги;
  • Наступну гру Бенфіка проведе 8 листопада. Португальці в гостях гратимуть проти Реал Сосьєдада у четвертому турі Ліги чемпіонів.