Динамо підсилиться нападником з європейського топклубу: кияни підпишуть талановитого форварда з Нігерії
Динамо близьке до підписання молодого іноземного нападника з європейського гранда. Нігерієць приєднається до київської команди у статусі вільного агента.
Динамо майже домовилося про підписання молодого іноземного нападника з одного з топклубів Європи, повідомляє відомий блогер Ігор Бурбас.
Зазначається, що форвард приєднається до киян як вільний агент після завершення контракту зі своїм нинішнім клубом. Перехід має бути оформлений з липня.
Інформацію Ігоря Бурбаса підтвердив коментатор контрольного матчу Динамо – Славія, зазначивши, що це буде нігерійський нападник, який уже погодив умови з киянами.
- Вінгер Андрій Ярмоленко вирішив зосередитися на чемпіонаті України, а тому не гратиме за київський клуб у єврокубках.
- Сергій Мякушко розповів, на що сподівався під час свого перебування в столичній команді іспанець Рауль Ріанчо.
- Наразі в основній команді Динамо серед форвардів є Матвій Пономаренко, Едуардо Герреро та Владіслав Бленуце.