Чотири тайми і повітряна тривога: переможець кубкової дуелі Полісся і Олександрії визначився в серії пенальті

410
Артем Козак, фото: Google
Сьогодні, 2 листопада, відбувся чвертьфінальний поєдинок Кубка України, у якому зустрілися Полісся та Олександрія.

Полісся та Олександрія зіграли у матчі 1/4 фіналу Кубка України.

Команда Юрія Калитвинцева вже зустрічалася з підопічними Руслана Ротаня на початку цього сезону, Олександрія тоді програла (0:3).

Гра була перервана через повітряну тривогу у Житомирі на 85-й хвилині зустрічі. До цього часу команди не забили жодного гола.

Матч відновився майже через годину, але команди так і не відкрили рахунок навіть у додаткові тайми по 15 хвилин.

Все вирішила серія пенальті, в якій воротар Полісся Денис Бойко відбив удар захисника Олександрії Сергія Логінова. Ще один гравець Олександрії Юрій Копина влучив у поперечину.

Полісся не реалізувало лише один пенальті – не зміг забити Євгеній Морозко. Артем Козак забив вирішальний пенальті та вивів Полісся у півфінал.

Кубок України. 1/4 фіналу.

Полісся – Олександрія – 0:0

Серія пенальті: 0:1 – Скорко, 1:1 – Кушніренко, нереалізований пенальті – Логінов, 2:1 – Аріельсон, 2:2 – Погорілий, 3:2 – Мустафаєв, нереалізований пенальті – Копина, нереалізований пенальті – Морозко, 3:3 – Калитвінцев, 4:3 – Козак.

2 листопада, Житомир, стадіон «Центральний».

• Полісся 6 листопада зіграє з криворізьким Кривбасом у домашній грі. У Полісся наразі 25 балів та друге місце у таблиці.
  • Олександрія 6 листопада поміряється силами з Дніпром-1 на виїзді. У команди Ротаня наразі 10 балів та 12-е місце.
  • Раніше Шахтар на виїзді переміг першолігову Вікторію (3:0) в 1/4 фіналу Кубку України та вийшов до півфіналу. Також у півфінал вийшов Чорноморець, перемігши Зорю.
  • Базовою датою розіграшу півфіналу є 3 квітня 2024 року. Фінал попередньо запланований на 15 травня 2024 року.