Дніпро-1 обіграв Рух та обійшов Шахтар: команда Максимова перервала рекордну серію львів’ян

620
Рух – Дніпро-1. Фото: УПЛ
У середу, 1 листопада, у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбувся матч п'ятого туру Української Прем'єр-ліги з футболу, у якому зіграли львівський Рух і дніпровський Дніпро-1. Матч завершився перемогою команди Юрія Максимова з рахунком 2:0.
  • Футбольні шляхи Руха та Дніпра-1 перетиналися вісім разів у рамках Прем'єр-ліги та Першої ліги. Дніпряни одержали шість перемог проти однієї у львів'ян та однієї нічиєї.
  • Команди востаннє грали наприкінці квітня, коли голи Едуарда Сарапія, Артема Довбика (з пенальті) та Ігоря Когута проти м'ячів Таллеса та Юрія Климчука принесли Дніпру-1 домашню перемогу (3:2) на стадіоні «Авангард» в Ужгороді.
  • Рух при Віталію Пономарьову вперше програв удома в УПЛ. Безпрограшна домашня серія львів'ян тривала 13 матчів.
  • Натомість Дніпро-1 не грає унічию в УПЛ семи матчах поспіль.
  • Філіппов відзначився 25 забитим голом у чемпіонаті Україні.

Дніпро-1 активно пішов в атаку і забив доволі швидкий гол. На 16-й хвилині Філіппов спочатку дав передачею до правого флангу штрафного пробити Гуцуляку, але той не переграв Герету, після чого форвард добив.

Пройшло десять хвилин і рахунок став 2:0 на користь команди Максимова. Піхальонок із глибини набіг під передачу під удар від Філіппова на вхід до лівого флангу штрафного.

▶️ Відео голів матчу Рух – Дніпро-1 дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Друга половина гри пройшла без забитих м’ячів.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Дніпра-1 над Рухом з рахунком 2:0.

УПЛ, 5-й тур

Рух – Дніпро-1 0:2

Голи: Філіппов, 16, Піхальонок, 26

• Після сьогоднішнього матчу команда Максимова набрала 24 очки та обійшла Шахтар у турнірній таблиці чемпіонату України, зайнявши третю сходинку.
  • Рух має 20 залікових балів та перебуває на п’ятому місці.
  • У наступному турі УПЛ Дніпро-1 зіграє проти Олександрії. Гру заплановано на 6 листопада.
  • Рух того ж дня поміряється силами з Оболонню.