Захисник збірної України зіграв вперше в сезоні: його команда уникнула поразки завдяки голу в кінці матчу

437
Едуард Соболь.Фото: Getty Images
В неділю, 29 жовтня, Страсбург захисника національної збірної України Едуарда Соболя в гостях зіграв внічию проти Ренна (1:1) у десятому турі чемпіонату Франції. Соболь вперше вийшов на поле у сезоні.

Страсбург 28-рчного Едуарда Соболя зіграв внічию із Ренном (1:1) у десятому турі Ліги 1. Українець вийшов на заміну на 86-й хвилині.

Рахунок у матчі відкрили господарі на 23-й хвилині силами Адрієна Трюффера. Він підхопив м’яч та завдав влучного удару з меж штрафного майданчику суперника.

Гості відповіли на 81-й хвилині. Забив Лебо Мотіба, який вдало зіграв на добиванні у штрафній площі Ренна.

Ренн – Страсбург – 1:1

Голи: Трюффер, 23 – Мотіба, 81

• Зазначимо, що Соболь вперше зіграв у цьому сезоні, адже відновлювався від перелому носа;
  • Востаннє він грав за Страсбург ще 3 червня у гостьовому матчі проти Лорьяна (1:2) у 38-у турі Ліги 1 минулого сезону;
  • Страсбург після десяти турів посідає 14-е місце у таблиці із 11 очками в активі;
  • Наступний матч команда проведе вдома проти Клермона. Ця гра запланована на 5 листопада. Зустріч розпочнеться о 16:00 за Києвом;
  • Востаннє за збірну Соболь грав 12 червня у товариському гостьовому матчі проти Німеччини (3:3). Всього за синьо-жовтих він провів 29 матчів у яких віддав одну результативну передачу.