Дебютний м’яч Судакова в ЛЧ не допоміг: Шахтар програв Барселоні у першому матчі Пушича – відео всіх голів

937
Барселона – Шахтар. Фото: Шахтар
Сьогодні, 25 жовтня, у третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар зустрічався з каталонською Барселоною. Гра завершилася поразкою нашої команди з рахунком 1:2.
  • Зустріч стала десятим очним протистоянням «гірників» та «блаугранас». В активі каталонців сім перемог. Ще одна гра завершилася нічийним результатом. Шахтар може похвалитися двома тріумфами. Різниця забитих та пропущених м'ячів – 20:9 на користь іспанської команди.
  • Востаннє команди перетиналися 2011-го в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Тоді в Іспанії Шахтар розгромно програв із рахунком 1:5.
  • У минулому турі донецька команда обіграла Антверпен – 3:2, а каталонці перемогли Порту з рахунком 1:0.

Більшу половину тайму Шахтар навіть більше контролював м’яч, але потім каталонці відкрили рахунок. На 28-й хвилині Гюндоган закинув у центр штрафного на Ферміна з лівого флангу, після чого той влучив у ліву стійку, а Торрес добив відскок.

На 36-й хвилині Лопес завдав шаленого удару із зони перед штрафним і м’яч від стійки відлетів у праву дев'ятку – 2:0

На 62-й хвилині другого тайму донецька команда відіграла один гол. Азаров отримав передачу від Судакова з центру поля, після чого українець відкрився під зворотній пас та пробив у ближній кут.

Відзначимо, що цей гол став дебютним для Судакова у Лізі чемпіонів.

Барселона активно пішла в атаку, але рахунок у матчі залишився незмінним.