«Набрали Ракицького»: Срна розкрив деталі зустрічі з президентом Шахтаря Ахметовим

Ілля Деулін Ілля Деулін
1727
«Набрали Ракицького»: Срна розкрив деталі зустрічі з президентом Шахтаря Ахметовим
Рінат Ахметов та Дарійо Срна. Фото: ФК Шахтар
Для футболістів Шахтаря бос донецького клубу Рінат Ахметов багато значить, як і він для них, який може зателефонувати гравцям прямо під час вечері.

Директор з футболу та виконуючий обов'язки головного тренера Шахтаря Дарійо Срна розповів про останню зустріч з власником донецького клубу Рінатом Ахметовим.

За словами хорвата, вони багато часу провели разом, а аудієнція видалася досить емоційною:

«Остання зустріч, де ще були директор, друзі президента, котрі працюють в системі клубу вже 20 років – це було так душевно, емоційно. Ми сиділи десь вісім годин разом. За цей час ми пройшлись від 2003 до 2022 року. 20 років тому президент презентував мене як гравця. Зараз представляє як тренера».

Срна також розповів про те, чим у цього цікавився бос «гірників»:

«На цій вечері були і сльози, і сміх. Ахметов під час неї спитав: «Про що думають наші футболісти?». Я відповів, що вони хочуть побачити президента. Я скидаю фотографію Бондаренку, де ми з Ахметовим. Артем відповів: «Дякую президенту, що він знає, хто такий Бондаренко». 

Втім, не тільки молодий півзахисник удостоївся уваги президента Шахтаря того вечора:

«Ахметов сказав: «Набирай його». Бондаренко мені потім розповів, що після цього він не спав усю ніч. Потім набрали Бондаря, Судакова, Ракицького. Для них президент багато значить».

Наостанок у інтерв'ю клубній пресслужбі Срна в контексті свого призначення в.о. головного тренера розповів, яку довіру він має у Ахметова:

«Президент сказав, що він дає мені найбільшу підтримку серед усіх тренерів Шахтаря, але я відповів, що я готовий, але привезу сильнішого, досвідченішого спеціаліста, ніж я».

  • Срна представляв Шахтар у 2003-2018 роках. За цей час провів у помаранчево-чорній футболці 536 матчів, у яких забив 49 голів.
  • Закінчив кар'єру футболіста в італійському Кальярі у 2019 році, після чого перейшов на роботу функціонером у донецькому клубі.
  • Ахметов є власником Шахтаря з 11 жовтня 1996 року.