Бенфіка разом із Трубіним здобула перемогу на останніх хвилинах: українець дізнався свої оцінки за гру

785
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У суботу, 7 жовтня, Бенфіка українського 22-річного голкіпера Анатолія Трубіна в гостях обіграла Ешторіл (1:0) в рамках восьмого туру чемпіонату Португалії.

Бенфіка Анатолія Трубіна здолала Ешторіл (1:0) у матчі восьмого туру чемпіонату Португалії.

Українець провів на полі увесь матч.

Вирішальний гол у зустрічі було забито на 90+3-й хвилині. Антоніо Сілва відзначився після передачі Петара Муси.

Ешторіл – Бенфіка – 0:1

Голи: Сілва, 90+3

Трубін від статистичного порталу WhoScored отримав оцінку – 7,1 за свій виступ. Sofascore оцінив гру голкіпера на – 7,3.

• Зароблених фолів – один.

Бенфіка після восьми зіграних матчів має у своєму активі 21 очко та посідає першу сходинку в турнірній таблиці.

Для Трубіна ця гра стала шостою за португальців (п’ять пропущених голів).

Наступний матч «орли» проведуть 20 жовтня в гостях проти Лузітанії в рамках 1/32 фіналу Кубка Португалії.