Довбик допоміг Жироні без Циганкова здолати Кадіс: українець отримав середню оцінку

586
Ключовий момент гри – вилучення Дарвіна Мачіса. Фото: Google
В першому суботньому матчі дев’ятого туру іспанської Ла Ліги Жирона без українця Віктора Циганкова зуміла на характері, мінімально подужати Кадіс (1:0).

Поєдинок в Кадісі розпочався не з голів, а чималої кількості фолів. Вже до п’ятої хвилини суддя Хуан Мунуера показав два «гірчичника», а на 10 хвилині Дарвін Мачіс отримав пряму червону за безглуздий фол у центрі поля:  венесуелець полетів прямою ногою в область паху своєму співвітчизнику Янгелю Еррері.

Епізод довго розглядали на ВАРі, але головний арбітр своє рішення не змінив.

Був ще в першому таймі один спірний епізод, коли синьор Мунуера міг поставити пенальті за фол на Артемі Довбику, але… Ні.

Зрештою, перша сорокап’ятихвилинка так і завершилася насухо.

Однак, перевага в контролі м'яча та кількості нагод і, звісно ж, грі у форматі 11 на 10, по перерві все ж далася взнаки: на 59 хвилині гри капітан Жирони Алейкс Гарсія сильно і чітко дав з-за меж штрафної. Голкіпер навіт не ворухнувся.

Такі розкішні удари – фішка нашого Віктора Циганкова, але колишній динамівець, нині на лікарняному, на жаль.

На жаль, знову ж таки, але й інший наш співвітчизник, Артем Довбик, сьогодні відбігав 72 хвилини вхолосту, після чого поступився місцем на полі Крістіану Стуані. Однак, і без голу українського бомбардира, Жирона зуміла перемогти.

Статистичний портал Sofascore виставив Довбику за гру з Кадісом посередній бал – 6,9.

До речі, ця вікторія стала першою для каталонської команди у виїздних поєдинках проти Кадіса в Ла Лізі за всю історію. Прокляття «Естадіо Міранділья» знято!

Іспанія. Ла Ліга

9-й тур

Кадіс – Жирона 0:1 (0:0)

Гол: Гарсія, 59.

• Після поєдинку в Кадісі Жирона має в активі 22 очки та наразі посідає першу сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги.
  • Кадіс з дев'ятьма очками, тримається дванадцятим.
  • В наступному турі підопічні Мічела зіграють вдома проти Альмерії. Поєдинок відбудеться 22 жовтня. Початок гри о 17:15.