«Очікували від них трохи іншої гри»: ван Леувен розповів, завдяки чому Шахтар перевернув матч з Антверпеном

1993
Патрік ван Леувен. Фото: Google
Головний тренер донецького Шахтаря Патрік ван Леувен прокоментував підсумок поєдинку другого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти бельгійського Антверпена (3:2).

Патрік ван Леувен після неймовірного камбеку в Антверпені (3:2), розповів на післяматчевій пресконференції, що його підопічним вдалося зламати супротив бельгійців насамперед завдяки тактичній перебудові по перерві і психологічній впевненості.

«Ми розуміли, що маємо перемогти в цій грі. Зміни, які було проведено в тактиці, призвели до голів та позитивного результату в другому таймі.

Ми відштовхнулися від тактики Антверпена. Від самого початку очікували від них трохи іншої гри. У перерві ми використали не тільки ментальний аспект, але й тактичний – і це дало нам гарний результат», – сказав Патрік ван Леувен після гри на пресконференції.

• В наступній грі Ліги чемпіонів команда Патріка ван Леувена зіграє на виїзді проти іспанської Барселони.
  • Поєдинок відбудеться 25 жовтня. Початок гри о 19:45.
  • Антверпен в третьому турі групового етапу ЛЧ вдома прийматиме португальський Порту.
  • Матч заплановано на 25 жовтня. Початок гри о 22:00.