Мудрик відреагував на перший гол у Челсі: українець записав звернення до вболівальників

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
921
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Після першого голу в складі Челсі Михайло Мудрик на різних майданчиках чимало дякував вболівальникам, які підтримують команді як після перемог, так і після програшів.

Вінгер Челсі Михайло Мудрик, який у переможному матчі проти Фулхема (2:0) відзначився дебютним голом за синіх, після гри у своєму Instagram опублікував пост, в якому подякував вболівальникам за підтримку:

«З Вами я все зможу. Гарний виступ команди. Велика честь забити перший гол за такий великий клуб, як Челсі. Дякую фанатам за гарну підтримку».

Також українець через клубний Instagram звернувся до фанатів «аристократів», які прийшли на стадіон:

«Приємно вас було бачити сьогодні на грі. Насправді ціную вашу підтримку, особливо, коли ви з нами завжди, після програшів та перемог. Ми всі це цінуємо. Дякуємо, що прийшли на стадіон, скоро побачимося».

• Для того, щоб відзначитися дебютним голом за Челсі у офіційній грі, Мудрику знадобилося 24 матчі за синіх.
  • Також у активі вінгера дві результативних передачі у складі «аристократів».
  • У матчі проти Фулхема вінгер отримав 45 хвилин ігрового часу протягом першого тайму.
  • Наступна гра Челсі пройде 7 жовтня на виїзді проти Бернлі.