Малиновський повернувся до старту Дженоа: команда українця втратила перемогу над Удінезе через прикрий автогол

764
Руслан Малиновський. Фото: Дженоа
У матчі сьомого туру чемпіонату Італії Дженоа, за яку виступає на правах оренди Руслан Малиновський, грала на виїзді з Удінезе. Матч завершився нічиєю з рахунком 2:2.
  • Удінезе у нинішньому розіграші Серії А ще не перемагав.
  • В трьох минулих матчах Дженоа Руслан не виходив у стартовому складі, а в поєдинку з Ромою (4:1) взагалі не з'явився на полі.
  • Обидві команди перебували до цього поєдинку у нижній частині турнірної таблиці Серії А, тому сьогоднішній матч був надзвичайно важливим для обох колективів.

Поєдинок розпочався без розвідки. Вже на 14-й хвилині гри Гюдмюндссон прийняв м’яч та пробив під поперечину воріт. Голкіпер господарів поля не зміг врятувати – 0:1.

Але не пройшло і десяти хвилин, як Удінезе відігрався. Лукка першим опинився на підборі і відзначився результативним ударом.

Гюдмюндссон забив ще раз, але арбітр матчу взяття воріт скасував після того, як звернувся до ВАР.

Проте ісландський форвард все ж зумів оформити дубль ще в першому таймі. Гравець потужно пробив, завершуючи комбінацію Дженоа на 41-й хвилині матчу.

Перша половина другого тайму була насичена на заміни. Покинув поле на 68-й хвилині і наш Руслан Малиновський, який відмітився лише неточним ударом у цій грі.

Команда українця втратила перемогу вже в доданий арбітром час, коли Маттурро відзначився автоголом. А на 90+5 хвилині Ловрич з Удінезе отримав червону картку.

Чемпіонат Італії, сьомий тур

Удінезе – Дженоа  – 2:2

Голи: Лукка, 23, Маттурро, 90+2 – Гюдмюндссон, 14, 41

• Наразі Дженоа йде на 12-му місці в турнірній таблиці чемпіонату Італії, маючи в своєму активі вісім очок.
  • У наступному турі команда українця зіграє з Міланом. Гра запланована на 7 жовтня.
  • Удінезе днем раніше зіграє на виїзді з Емполі.
  • Малиновський зіграв вже п’ять поєдинків за нову команду та отримав дві жовті картки.
  • Руслан знаходиться у Дженоа на правах оренди з Марселю, з яким має контракт до 2026 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця у 15 мільйонів євро.