Кривцов вчергове зіграв у старті: Інтер Маямі не може здобути перемогу у третьому матчі поспіль

760
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images
32-річний український захисник Сергій Кривцов взяв участь у поєдинку Інтера з Маямі проти Нью-Йорк Сіті. Гра завершилась нічиєю з рахунком 1:1.

Інтер Маямі в черговому матчі регулярного сезону MLS зустрівся з Нью-Йорк Сіті та розписав нічию.

У стартовому складі команди з Флориди вийшли український захисник Сергій Кривцов, а ось екс-зірки Барселони Ліонель Мессі та Жорді Альба пропускали гру.

Аргентинець та лівий захисник не дограли поєдинок Інтер Маямі проти Торонто через травми. Тоді обох гравців замінили наприкінці першого тайму.

Сергій Кривцов відіграв 82 хвилини, після чого його замінили на Роберта Тейлора. Протягом гри українець «відзначився» фолом, за який отримав жовту картку.

Заміна Херардо Мартіно спрацювала – Роберт віддав асист на Томаса Авілеса в кінці зустрічі.

Футбол. Північна Америка. МЛС

Інтер Маямі – Нью-Йорк Сіті – 1:1

Голи: Авілес, 95+5 – Родрігес, 77

Зазначимо, що від порталу статистики WhoScored Сергій Кривцов отримав оцінку 6,0, а SofaScore оцінив гру українця в 6,6 балів.

• На даний момент Інтер Маямі посідає восьме місце у своїй конференції, що дає можливість команді зіграти у плей-оф.
  • Наступний матч команда з Флориди проведе 5 жовтня проти Чикаго.