Чорноморець та Зоря голів не забили: суха нічия в матчі дев'ятого туру УПЛ

291
Чорноморець – Зоря. Фото: Чорноморець
Чорноморець та Зоря створювали нагоди, атакували, але в підсумку розпакувати ворота один одного не змогли. Як наслідок – в Одесі суха нічия 0:0.

30 вересня в рамках дев'ятого туру УПЛ Чорноморець у Одесі приймав луганську Зорю.

Команди почали матч без розкачки та одразу кинулися до воріт одна одної в надії провести гол. В першому таймі статистично кращою була саме Зоря, яка створила п'ять ударів у площину воріт проти двох у Чорноморця,

Втім, старання у забитий м'яч протягом першої половини футболістам конвертувати не вдавалося.

У другому таймі гравці дещо здали оберти у створенні нагод, що і вилилилося у підсумковий результат – «нулі» на табло одеського стадіону.

Футбол. УПЛ. Дев'ятий тур.

Чорноморець – Зоря – 0:0.

• Дана нічия стала першою для «моряків» у поточній кампанії УПЛ. Вони залишаються на третьому місці.
  • Зоря ж піднялася у турнірній таблиці, але зону стикових матчів покинути не змогла. Команда Кривенцова – 13-та.
  • Чорноморець в наступному матчі зіграє проти Кривбасу 8 жовтня у Кривому Розі.
  • Зоря ж черговий поєдинок проведе аж після паузи на матчі збірних – 21 жовтня проти Оболоні.