Кухаревич забив дебютний гол за Суонсі: команда українського форварда розгромила Міллволл

542
Микола Кухаревич: Фото: ФК Свонсі
Суонсі Миколи Кухаревича на виїзді здолав Міллволл (3:0) у дев’ятому турі Чемпіоншипу. Український нападник відзначився першим голом за «лебедів».

Суонсі Миколи Кухаревича розгромив Міллволл (3:0) у дев’ятому турі Чемпіоншипу.

Український нападник відіграв увесь другий тайм та забив гол, який став для нього першим у новій команді.

⚽️ Відео прем'єрного голу Кухаревича за Суонсі дивіться у нашому телеграм-каналі

Гості відкрили рахунок на 22-й хвилині. З пенальті відзначився Джамал Лоу. На 57-й хвилині подвоїв перевагу Свонсі Метт Граймс після асисту Джеймі Патерсона.

Кухаревич свій гол забив на 79-й хвилині. Він точним ударом головою замкнув флангову подачу Джоша Кі.

Міллволл – Суонсі – 0:3

Голи: 22, Лоу (пенальті), 57, Граймс, Кухаревич, 79

30 вересня. 17:00. Лондон. Стадіон «Ден»

• Суонсі завдяки даній перемозі тепер має в активі дев’ять набраних очок у дев’яти поєдинках Чемпіоншипу. «Лебеді» посідають 19-у сходинку в турнірній таблиці;
  • Для 22-річного Кухаревича ця гра стала сьомою за Суонсі. Він приєднався до команди в липні з Хіберніана за два мільйони євро;
  • Наступний матч команда українця в рамках чемпіонату проведе 4 жовтня вдома проти Норвіча.