Чорноморець вийшов до чвертьфіналу Кубка України: одесити на останніх хвилинах зустрічі дотиснули Кривбас

550
27 вересня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України, в якому зіграли Чорноморець та Кривбас. Третя команда УПЛ зустрілася с другою.

Чорноморець та Кривбас зустрілися у матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Кривбас відкрив рахунок вже на 14-й хвилині. Відзначився Клім Приходько.

Чорноморець зміг відігратися лише на 65-й хвилині гри – забив Дада Бельмонте. На останній доданій хвилині Йон Шпорн приніс одеситам перемогу та вихід у 1/4 фіналу.

Кубок України, 1/8 фіналу, Одеса, стадіон «Чорноморець».

Чорноморець – Кривбас – 2:1

Голи: Дада, 65, Шпорн, 96 – Клім Приходько, 14.

Чорноморець: Варакута, Гучек, Бойчук, Путря, Брагару, Васильєв, Штогрін, Кузик, Шпорн, Єрмаков, Ієде.

Кривбас: Кліщук, Рябов, Бескоровайний, Понєдєльнік, Дібанго, Бізімана, Приходько, Кузик, Вакулко, Хомченовський, Кожушко.

• Раніше Чорноморець розгромно переміг Олександрію у матчі восьмого туру УПЛ. У наступному турі Чорноморець зіграє у домашньому поєдинку проти Зорі. Гру заплановано на 30 вересня.
  • Кривбас переграв Ворсклу (4:1) у восьмому турі УПЛ. Команда Юрія Вернидуба 1 жовтня в рамках регулярної першості вдома прийматиме Рух.