Циганик: «Повилазили шавки, які починають щось коментувати. Та ви першими бігли до Коломойського!»

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
879
Циганик: «Повилазили шавки, які починають щось коментувати. Та ви першими бігли до Коломойського!»
Колаж. «Спорт Експрес»
Футбольний коментатор Ігор Циганик продовжує гнути лінію своєї правоти і вперше відреагував на сотні докорів на свою адресу, через підтримку одіозного олігарха-мільярдера Ігоря Коломойського.

Ігоря Циганика прорвало і коментатор відповів всім, хто почав хейтити його в мережі, після того, як він виступив на захист колишнього президента Дніпра Ігоря Коломойського в Апеляційному суді Києва, з проханням відпустити олігарха на поруки.

«Можу сказати вам таке: я підпишусь під кожним словом, яке я сказав у суді. Я знаю цю людину (Коломойського) 20 років. 

Мені дуже прикро, що зараз люди, які стали при Коломойському мільйонерами, дозволяють сьогодні щось коментувати. А я бачив, як вони перші бігли з ним фотографуватися і щось просити. І всі мовчать!». 

Однак, імен та прізвищ прохачів Циганик не озвучив. Лише позаочі образив. 

«Зараз повилазили шавки, які починають щось коментувати. Та ви першими бігли (До Коломойського), стояли там на порозі, щоб гроші ділити. Мені за вас соромно.

Я маю свою позицію і буду її тримати».

Також коментатор вкотре заявив, навівши свої аргументи, що Коломойський боровся з корупцією в українському футболі.

«У людини (Коломойського) було по п’ять-шість клубів. Йому відверто радили: «Ти ж маєш п’ять клубів і легко можеш стати чемпіоном, заробиш гроші у Лізі чемпіонів».

А він, навпаки, стимулював команди, до яких мав відношення, щоб вони грали проти Дніпра. Це ніхто не може заперечити», – сказав Циганик в ефірі своєї авторської програми на Ютубі.

  • Напередодні, 25 вересня, Київський апеляційний суд не задовольнив апеляцію на арешт олігарха Ігоря Коломойського та залишив без змін запобіжний захід: тримання під вартою та заставу в розмірі 3,89 мільярдів гривень.
  • Коломойському вже оголосили декілька підозр: щодо заволодіння 9,2 мільярдами гривень «ПриватБанку» та щодо легалізації коштів, частина з яких перераховувалася на ТОВ «ФК Дніпро».
  • 2 вересня мільярдера відправили до СІЗО на два місяці.
  • Встановлено, що впродовж 2013-2020 років Коломойський легалізував понад півмільярда гривень шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ.