Коваль пропустив від власного захисника: Шериф програв Ромі у матчі Ліги Європи

403
Максим Коваль, фото: Google
Молдовський Шериф у першому турі групового етапу Ліги Європи зіграв вдома проти Роми. Команда українця Максима Коваля поступилася.

Шериф приймав італійську Рому у першому турі групового етапу Ліги Європи.

Український голкіпер молдовської команди Максим Коваль вийшов у старті команди на матч. Українець майже протримався без пропущених голів у першому таймі, але у компенсований час захисник Шерифа Габі Кікі забив у власні ворота після подачі Леандро Паредеса у штрафний майданчик.

У другому таймі Шериф зрівняв рахунок – на 57-й хвилині відзначився захисник Крістіан Товар. Проте вже на 65-й хвилині Ромелу Лукаку вивів Рому уперед. Цей гол і приніс італійській команді перемогу.

Портал SofaScore оцінив гру Коваля в 7,0 балів. На рахунку українця п'ять сейвів.

Ліга Європи, груповий етап, перший тур.

Шериф – Рома – 1:2

Голи: Товар, 57 – Кікі (автогол), 45, Лукаку, 65.

• В наступній грі в ЛЄ Шериф на виїзді зіграє проти празької Славіі. Гру заплановано на 5 жовтня. Початок о 22:00.
  • Рома в другому турі групового етапу ЛЄ вдома прийматиме Серветт зі Швейцарії. Поєдинок також відбудеться 5 жовтня. Стартовий свисток прозвучить о 22:00.