Шахтар у меншості не втримав перемогу над Динамо: відео голів українського Класичного

482
Олександр Шовковський та Маріно Пушич. Фото: Google
Відбувся поєдинок в рамках 11-го туру української Прем'єр-ліги, в якому київське Динамо у домашньому поєдинку приймало донецький Шахтар.

Сьогодні, 27 жовтня, відбувся матч 11-го туру чемпіонату України. Динамо у домашній грі поступилося Шахтарю.

У першому таймі обидві команди грали на зустрічних курсах, проте донецький клуб створив більше небезпечних моментів.

Друга половина зустрічі розпочалася із швидкого голу Шахтаря. Артем Бондаренко скористався метушнею в штрафному майданчику після кутового та переправив м'яч у ворота Георгія Бущана.

На 60-й хвилині донеччани залишилися у меншості – Дмитро Криськів отримав пряму червону картку за грубий фол проти Крістіана Біловара.

Кияни змогли скористатися більшістю та зуміли зрівняти рахунок. Олександр Караваєв на 87-й хвилині відзначився голом та приніс нічию своїй команді.

⚽️ВІДЕО ГОЛІВ⚽️

Чемпіонат України. 11-й тур

Динамо – Шахтар – 1:1

Голи: Караваєв, 87 – Бондаренко, 48

27 жовтня. 18:00. Київ. Стадіон «Динамо»

• У наступному матчі УПЛ Шахтар вдома прийматиме одеський Чорноморець. Гру заплановано на 2 листопада. Початок о 18:00.
  • За день після того Динамо зіграє у домашньому поєдинку проти Інгульця. Початок матчу заплановано на 18:00.
  • Шахтар наразі перебуває на четвертій позиції з 20-ма очками. Динамо – на першому місці з 26-ма балами.