Трубін жахливо дебютував за Бенфіку в ЛЧ: привіз пенальті, заробив жовту та двічі пропустив від Зальцбурга

637
Анатолій Трубін у матчі Бенфіки проти Зальцбурга. Фото: Gettyimages
У матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Бенфіка, за яку виступає український голкіпер Анатолій Трубін, приймала на своєму полі Зальцбург. Гра завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.
  • Cерія матчів в рамках Ліги Чемпионов, у яких Бенфіка пропускає голи, становить вже чотири гри.
  • Це дебютний поєдинок для Анатолія Трубіна у ЛЧ за португальців.
  • Безвиграшна серія Бенфіки у рамках Ліги Чемпионов становить три матчі.

Матч почався дуже жваво і вже на другій хвилині наш Анатолій Трубін, який вийшов у стартовому складі португальців, грубо зіграв на виході та отримав жовту картку. Вирок арбітра – пенальті, але Конате запустив м’яч далеко над воротами українця.

На 13-й хвилині ще один одинадцятиметровий удар. Цього разу Сілва зіграв рукою у власному карному майданчику та отримав червону картку. Цього разу пробив Шиміч та не залишив нашому співвітчизнику жодних шансів.

Португальці намагалися йти в атаку, але перший тайм завершився мінімальною поразкою команди українця.

Зі свистком на другий тайм «орли» кинулися відіграватися, але знову пропустили. Шиміч цього разу записав до свого активу результативну передачу, а забив Глух.

▶️ Відео пропущених Анатолієм Трубіним голів у матчі Бенфіка – Зальцбург дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Після цього ритм поєдинку дещо збавив свої обороти і команди більше не відзначалися забитими голами.

Ліга чемпіонів УЄФА 2023/2024

Бенфіка – Зальцбург 0:2

Голи: Шимич, 15 (пен), Глух, 51

• Крім Бенфіки та РБ Зальцбург, у групі D грає Інтер та Реал Сосьєдад. Їх поєдинок завершився нічиєю – 1:1, що зробило команду Трубіна аутсайдером квартету.
  • У наступному турі Бенфіка на виїзді зіграє проти Інтера, а РБ Зальцбург на своєму полі прийме Реал Сосьєдад.