Шахтар та Порту влаштували перестрілку у першому таймі: відео дебютного голу «гірників» у ЛЧ сезону 2023/24

1100
Кевін Келсі. Фото: Getty Images
Автором першого голу донецького Шахтаря в еврокубках у сезоні 2023/2024 років став 19-річний венесуельський нападник Кевін Келсі. Він розписався у воротах Порту.

Розпочали з місця в кар'єр. За 29 стартових хвилин в поєдинку першого туру групового етапу Ліги чемпіонів, чемпіон України донецький Шахтар та віцечемпіон Португалії Порту, забили на двох аж чотири голи!

Дебютний гол в цьогорічній Лізі чемпіонів у складі «гірників» записав до свого активу 19-річний венесуельський нападник Кевін Келсі, який майстерно замкнув головою стрімку триходівку.

У складі португальських «драконів» дублем вистрелив бразилььский півзахисник Галену. Ще один гол на рахунку Таремі.

▶️ Гол Кевіна Келсі дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У підсумку Порту переміг – 3:1.

• В наступній грі команда Патріка ван Леувена на виїзді зіграє проти бельгійського Антверпену.
  • Гру заплановано на 4 жовтня. Початок о 19:45.
  • Порту в другому турі групового етапу ЛЧ вдома прийматиме Барселону.
  • Поєдинок відбудеться 4 жовтня. Стартовий свисток на «Ештадіу ду Драгао» прозвучить о 22:00.