Шахтар U-19 стартував у Юнацькій лізі УЄФА з розгромної поразки від однолітків з Порту: огляд матчу

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
1146
Шахтар U-19 – Порту U-19 – 1:4. Фото: ФК Шахтар
Шахтар U-19 у номінально домашньому матчі програв одноліткам із Порту (1:4) в рамках першого туру юнацької Ліги УЄФА. Практично все було вирішено в першому таймі.
  • Шахтар U-19 під керівництвом Олексія Бєліка виграв шість із семи матчів юнацького чемпіонату України.
  • Порту U-19 здобув п’ять перемог у п’яти матчах юнацького чемпіонату Португалії.

Юнацька команда Шахтаря приймала португальців у німецькому Нордерштедті на стадіоні «Едмунд-Пламбек».

Вже на сьомій хвилині Родріго Мора вивів Порту вперед, а на 32-й він же оформив дубль. До розгромного рахунок довів Жорже Мейрелеш, реалізувавши пенальті на 38-й хвилині. У другому таймі знущання над донецькою командою продовжив Джало.

«Гірники» змогли забити гол престижу лише в компенсований час. Точним ударом відзначився Пушкарьов.

Юнацька ліга УЄФА, груповий етап, 1-й тур

Шахтар U-19Порту U-19 – 1:4

Голи: Пушкарьов, 90+3 – Мора, 7, 32, Мейрелеш (п), 38, Джало 54.

19 вересня. 14:00. Нордерштедт. Стадіон «Едмунд-Пламбек».

• У іншому матчі групи H Барселона U-19 перемогла Антверпен U-19 з рахунком 2:1.
  • Наступний матч у юнацькій лізі УЄФА команда Бєліка проведе 4 жовтня на виїзді проти Антеверпена. У цей же день Порту U-19 зіграє з Барселоною U-19.
  • Головна команда Шахтаря свій матч проти Порту у Лізі чемпіонів проведе сьогодні о 22:00.