Жирона обіграла Гранаду: Циганков забив гол, Довбик віддав результативну передачу

698
Віктор Циганков, Ян Коуту та Артем Довбик. Фото: Getty Images
У понеділок, 18 вересня, відбувся матч п’ятого туру іспанської Ла Ліги, у якому Гранада приймала Жирону українців Віктора Циганкова та Артема Довбика (2:4).

Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика на виїзді перемогла Гранаду (4:2) у п’ятому турі чемпіонату Іспанії. Обидва наші футболісти вийшли на поле у стартовому складі.

Рахунок у матчі на 22-й хвилині відкрив Віктор Циганков. Савіо здійснив сольний прохід та відпасував на українця, який змістившись із флангу в центр завдав точного удару у верхній кут воріт Гранади.

На 31-й хвилині Савіо вже забив самостійно. Йому вдався точний невідпорний удар із середньої дистанції.

Потроїли власну перевагу гості на 34-й хвилині. Після подачі зі штрафного Артем Довбик зробив скидання головою вздовж воріт суперника, яке в один дотик замкнув Давід Лопес.

В другому таймі гол за Гранаду на 63-й хвилині забив Мірто Узуні, якого на оперативний простір своєю передачею вивів Ігнасі Мікель.

Циганкова замінили на 68-й хвилині матчу, а Довбика - на 71-й хвилині.

На 85-й хвилині зустрічі інтригу до максимуму закрутив гол нападника Гранади Лукаса Боє, якому асистував Фамара Дьєдіу.

На 89-й хвилині поєдинку Жирона все ж таки поставила переможну крапку у матчі завдяки взяттю воріт Яном Коуту. У красивій атаці бразильця на ударну позицію в межах штрафного майданчика вивів Крістіан Стуані.

Гранада – Жирона – 4:2

Голи: Циганков, 22, Савіо, 33, Лопес 34, Коуту, 89 – Узуні, 63, Боє, 85

18 вересня. 22:00. Гранада. Стадіон «Нуево Лос-Карменес»