Динамо впевнено обіграло Ворсклу: команда Луческу вперше за місяць зіграла в УПЛ

305
Динамо - Ворскла. Фото: ФК Динамо
В понеділок, 18 вересня, Динамо вдома перемогло Ворсклу (2:0) в рамках сьомого туру УПЛ. Команда Віктора Скрипника перервала свою переможну серію.

Динамо переграло Ворсклу із рахунком 2:0 у матчі сьомого туру чемпіонату України.

Цікаво, що в першому матчі після відходу зі складу киян Сергія Сидорчука, із капітанською пов'язкою їх вивів Віталій Буяльський.

⚽️ Відео голів дивіться у нашому телеграм-каналі

Рахунок у грі вже на 5-й хвилині відкрив Назар Волошин, якого віч-на-віч із голкіпером елегантним пасом п’ятою вивів Владислав Ванат.

На 20-й хвилині зустрічі Ванат забив другий гол Динамо, однак він не був зарахований через офсайд нападника.

Найкращу можливість відігратися Ворскла мала на 53-й хвилині поєдинку, однак удар із середньої дистанції від Ібраїма Кане на себе прийняла штанга.

Крапку у грі на 82-й хвилині поставив Беніто. Віталій Буяльський своїм пасом вивів нігерійця на оперативний простір, а той самотужки розібрався із голкіпером та захисником, і переправив м'яч у сітку.

Таким чином, Динамо перемогло у своєму першому матчі в УПЛ після досить тривалої паузи. Востаннє кияни грали у внутрішній першості ще 20 серпня. Тоді вони в гостях поступилися Чорноморцю (2:3).

• Ворскла із дев’ятьма пунктами в активі після шести зіграних зустрічей розташувалася на дев’ятому місці;
  • Наступний матч в УПЛ Динамо проведе 23 вересня на виїзді проти ЛНЗ. Ворскла у цей же день протистоятиме вдома Кривбасу.