Яремчук вперше не виграв у Олімпіакосі: аналітики оцінили гру українця у матчі чемпіонату Греції

724
Роман Яремчук. Фото: ФК Олімпіакос
Форвард збірної України Роман Яремчук зуграв у матчі четвертого туру чемпіонату Греції та не зумів допомогти Олімпіакосу здобути перемогу над Панетолікосом (0:0) у домашньому поєдинку.

Вчора, 15 вересня, Олімпіакос приймав Панетолікос в матчі четвертого туру чемпіонату Греції

Форвард збірної України Роман Яремчук вийшов на поле на 61-й хвилині, замінивши португальського півзахисника Шикінью.

Команда нашого співвітчизника створила більше моментів за суперника та частіше контролювали м’яч, але забити у цій зустрічі не змогла.

Таким чином ця гра стала першою у чемпіонаті Греції, у якій Олімпіакос втратив очки.

Відзначимо, що на 62-й хвилині поєдинку за команду Яремчука дебютував колишній бразильський вінгер Вілліан.

Статистичний портал Sofascore оцінив дії нашого співвітчизника у 6.7 балів при середній оцінці у команді в 7.24.

Чемпіонат Греції, четвертий тур

Олімпіакос – Панетолікос – 0:0

• Яремчук провів чотири матчі за Олімпіакос, забивши один гол.
  • Команда українця після чотирьох турів має десять очок та очолює турнірну таблицю чемпіонату Греції.
  • Наступний матч Роман і Ко проведуть 21 вересня, коли на виїзді зіграють з Арісом у Суперлізі. Початок гри о 20:00 за Києвом.