Полісся перемогло Верес і очолило УПЛ: Назаренко забив шостий гол у нинішньому сезоні УПЛ

5319
Полісся – Верес. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках шостого туру чемпіонату України, в якому житомирське Полісся у домашньому поєдинку здобуло перемогу над рівненським Вересом.

Сьогодні, 15 вересня, відбувся матч шостого туру чемпіонату України. Полісся у домашньому поєдинку здобуло перемогу над Вересом.

Рівняни шокували господарів поля вже на початку гри, забивши на шостій хвилині зусиллями Гайдучик.

Проте після перерви житомирський клуб зумів відігратися. Спочатку відзначився Гуцуляк, а потім реалізував пенальті Назаренко.

Завдяки перемозі над Вересом житомирське Полісся очолило турнірну таблицю УПЛ.

⚽️ВІДЕО ГОЛІВ ПОЄДИНКУ⚽️

Чемпіонат України. Шостий тур

Полісся – Верес – 2:1

Гол: Гуцуляк, 51, Назаренко, 59 – Гайдучик, 6

15 вересня. 18:00. Житомир. Центральний стадіон

• У наступному матчі УПЛ Полісся вдома прийматиме черкаський ЛНЗ. Гру заплановано на 22 вересня. Початок о 18:00.
  • Верес того ж дня зіграє у домашньому поєдинку проти Інгульця. Початок матчу заплановано на 13:00.
  • За підсумками шести зіграних турів Полісся наразі перебуває на першій позиції з 13 очками. Верес – на 13-му місці із чотирма балами.