Де Россі оцінив дебютний гол Довбика за Рому: чи задоволений тренер грою українського форварда

5989
Артем Довбик. Фото: Рома
Головний тренер Роми Даніеле де Россі прокоментував гру Артема Довбика в матчі четвертого туру Серії А з Дженоа (1:1), в якому він забив гол.

У неділю, 15 вересня, у матчі четвертого туру Серії А Дженоа на своєму стадіоні приймала Рому. Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

Український форвард Роми відзначився на 37-й хвилині. Цей гол став для Артема Довбика дебютним у Серії А.

⚽️Відео забитого м'яча Артема Довбика дивіться в телеграм-каналі⚽️

Головний тренер Роми Даніеле де Россі прокоментував гру українця в матчі четвертого туру Серії А з Дженоа:

«Довбик провів відмінний матч, я намагався наблизити до нього більше людей. Він не розповідав мені про травму, він просто здавався втомленим.

Другий тайм – це прикрість, тому що ми провели відмінний матч з погляду кількості моментів», – заявив фахівець на післяматчевій пресконференції.

• Дженоа посідає дев’яте місце в турнірній таблиці Серії А, маючи у своєму активі п'ять очків. Рома йде на 15-й позиції, набравши три бали.
  • Це вже четвертий матч Довбика у складі римлян після літнього трансферу з Жирони. До цього він не відзначався результативними діями.
  • Руслан Малиновський теж зіграв чотири поєдинки в цьому чемпіонаті, але результативними діями поки що не відмічався.