Ще один трофей для Луніна: Реал завоював Суперкубок УЄФА, перемігши Аталанту з дебютним голом Мбаппе

811
Гравці Реалу. Фото: Google
Сьогодні, 14 серпня, відбувся матч за Суперкубок УЄФА 2024 між мадридським Реалом, за який виступає Андрій Лунін, та Аталантою, у складі якої свого часу грав Руслан Малиновський. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.
  • Реал шість разів у своїй історії вигравав Суперкубок УЄФА. Для Аталанти це був перший шанс здобути трофей.
  • Мадридці у минулому сезоні вибороли титул переможця Ліги чемпіонів, обігравши у фіналі дортмундську Боруссію з рахунком 2:0. Аталанта стала тріумфатором Ліги Європи, здобувши впевнену перемогу над німецьким Баєром у фіналі з рахунком 3:0.
  • У сезоні 2020/21 ці команди грали один з одним у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Тоді Реал на виїзді виграв 1:0, а вдома – 3:1.
  • За Реал дебютував французький форвард Кіліан Мбаппе та відразу ж забив гол.
  • Лунін у 2022-му році вже вигравав Суперкубок Європи.
  • Руслан Малиновський виступав за бергамську команду з 2019-го по 2023-й рік.

Лунін очікувано провів матч на лавці запасних, а ворота Реалу захищав Тібо Куртуа. Перший тайм не подарував глядачам голів. Обидві команди не зуміли створити жодного насправді небезпечного моменту у воріт один одного.

Друга половина зустрічі вийшла більш насиченою на події. Так, на 59-й хвилині Вінісіус Жуніор прокинув м'яч повз опонента в чужому штрафному та викотив на порожні ворота Вальверде, а той вивів Реал вперед. А на 68-й хвилині Беллінгем виклав м'яч під удар Мбаппе, а з пострілом того в праву дев'ятку голкіпер Аталанти не впорався – 2:0.