Приголомшливий старт другого раунду Кубку України: аматори вибили з турніру Металіст

334
Миколаїв – Металіст. Фото: трансляція матчу
Відбувся поєдинок в рамках другого попереднього етапу Vbet Кубку України сезону 2024/25, в якому Миколаїв сенсаційно обіграв харківський Металіст.

Сьогодні, 11 серпня, відбувся матч другого попереднього етапу Vbet Кубку України сезону 2024/25. Миколаїв із Львівщини сенсаційно вибив з турніру харківський Металіст.

Перший тайм завершився перемогою харків'ян, у складі яких відзначився Горенко. На 57-й хвилині Славетський зрівняв рахунок у зустрічі.

На 69-й Дігтяр із Металіста отримав другу жовту картку та залишив команду в меншості, чим і скористався Миколаїв.

Команда із Львівщини використала більшість сповна, забивши ще двічі. 3:1 – сенсаційна перемога Миколаєва.