Реванш вдався сповна: Шахтар і Ворскла розіграли фінал Кубка України і визначили володаря трофею

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
874
Матвієнко і Ковталюк у фіналі Кубка України, фото: УПЛ
У середу, 15 травня, у Рівному на стадіоні «Авангард» відбувся фінал Кубка України 2023/2024 між Ворсклою і Шахтарем. Володарем трофею стали чемпіони країни, перемігши з рахунком 2:1.

Шахтар і Ворскла у Рівному розіграли Кубок України з футболу 2023/2024. Донецький клуб вийшов на матч без своєї головної зірки Георгія Судакова, який отримав травму.

Рахунок у грі було відкрито на 40-й хвилині. Іраклі Азаров виконав точний навіс у штрафний майданчик Ворскли на Данила Сікана, який одним дотиком голови спрямував його точно у ворота Павла Ісенка.

Відео всіх голів матчу Ворскла – Шахтар

Подвоїв перевагу «гірників» Юхим Конопля. На 55-й хвилині Шахтар виконав подачу з кутового. Микола Матвієнко скинув м'яч на дальню стійку, де його ударом головою в падінні переправив у ворота правий захисник донеччан.

Все йшло до впевненої перемоги Шахтаря, але на 85-й хвилині відставання у рахунку скоротив нападник Ворскли Микола Ковталюк, який забив після прострілу у штрафний неймовірно красивим ударом п'ятою.

Але Шахтар втримав потрібну перевагу і виграв матч – 2:1.

• Шахтар взяв реванш у Ворскли за поразку у фіналі Кубка України 2009 року (0:1).
  • «Гірники» виграли 14-й подібний трофей (рекорд турніру).
  • Востаннє Кубок їм підкорювався у 2019 році.
  • Донеччани зуміли в цьому сезоні оформити «золотий дубль», вигравши і чемпіонство, і Кубок.
  • Ворскла програла другий фінал Кубка України поспіль (у 2020 році їх обіграло Динамо (1:1, 8:7 по пен.)).