Україна дебютувала у футбольному турнірі Олімпіади: команда Ротаня сенсаційно поступилася Іраку

266
Ірак – Україна. Фото: Віталій Вітлео
Відбувся поєдинок в рамках першого туру групового етапу футбольного турніру Олімпіади, в якому зустрілися олімпійські збірні України та Іраку.

Сьогодні, 24 липня, стартував футбольний турнір на Олімпійських Іграх-2024. В рамках першого туру групового етапу зустрілися збірні України та Іраку.

Протягом всього першого тайму підопічні Руслана Ротаня створювали моменти, однак так і не змогли відкрити рахунок у зустрічі.

На перерву національні команди пішли за нульової нічиєї.

На початку другого тайму Валентин Рубчинський забив дебютний гол збірної України на Олімпійських Іграх.

Однак вже через чотири хвилин Ірак заробив пенальті після фолу з боку Максима Таловєрова. Одинадцятиметровий удар успішно реалізував Хуссейн.

Після пропущеного голу підопічні Руслана Ротаня намагалися вийти знову вперед, однак пропустили вдруге – Джассім використав свій момент.

1:2 – олімпійська збірна України стартує на турнірі з мінімальної поразки.

ВІДЕО ГОЛІВ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Олімпійські ігри. Груповий етап. Перший тур

Ірак – Україна – 2:1

Голи: Хуссейн, 58, Джассім, 74 – Рубчинський, 54

Турнірна таблиця групи після першого туру:

• Зазначимо, що у паралельній грі групи збірна Марокко обіграла Аргентину (2:1).
  • У наступному турі Україна зіграє саме проти марокканців. Матч відбудеться 27 липня.
  • У плей-оф вийдуть перші два місця квартету.
  • Футбольний турнір Олімпіади-2024 пройде у Франції з 24 липня по 11 серпня.