«Повірте, мені по**й, який футбол покаже Динамо»: відомий коментатор – про матч киян з Партизаном в ЛЧ

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
959
0 голосів
«Повірте, мені по**й, який футбол покаже Динамо»: відомий коментатор – про матч киян з Партизаном в ЛЧ
Віктор Вацко. Фото: Google
Відомий український журналіст та коментатор Віктор Вацко поділився очікуваннями від майбутнього матчу Динамо з Партизаном у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Київське Динамо розпочне боротьбу за потрапляння до групового етапу Ліги чемпіонів з другого кваліфікаційного раунду, де суперником українців стане Партизан.

Сербський клуб в рамках підготовки до матчів з киянами взяв участь в товариському турнірі у росії «Братський кубок‎».

Віктор Вацко, згадавши цю ситуацію, поділився очікуваннями від майбутнього матчу Динамо з Партизаном у кваліфікації Ліги чемпіонів:

«Розумієте, ці г****ни наплювали на мораль, наплювали на закон, наплювали на бан свинособачих клубів – вони кричать «брати навік». І в той же час ті, кого вони називають своїми, на**й, братами, вбивають українських дітей, вбивають наших дітей, ракетами знищуючи наші лікарні, наш «Охматдит».

Повірте, мені по**й, який футбол покаже Динамо. Вони – футболісти київського Динамо – зобов’язані просто на**й знищити цих пі****в на полі. Це вже не про футбол, ні – це більше, ніж про футбол. Я дуже хотів би, щоб футболісти Динамо цей момент дуже чітко розуміли», – сказав Вацко у своїй програмі на YouTube.