«Дніпро-1 підставляє усі клуби УПЛ, Першої та Другої ліг»: у Минаї розкритикували ситуацію дніпрян

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
565
0 голосів
«Дніпро-1 підставляє усі клуби УПЛ, Першої та Другої ліг»: у Минаї розкритикували ситуацію дніпрян
Гравці закарпатців. Фото: Минай
Дніпро-1 близький до того, аби припинити існування. Закарпатський Минай, який може замінити дніпрян в УПЛ, розкритикував ситуації в дніпровському клубі.

Нещодавно Ігор Бурбас заявив, що Дніпро-1 близький до того, аби припинити існування.

Якщо керівництво дніпровської команди все ж таки вирішить «закрити справи», то їх в наступному розіграші УПЛ може замінити Минай, повідомляє ТаТоТаке.

Генеральний менеджер закарпатського клубу Мирослав Небесник прокоментував інформацію:

«Ми в режимі очікування. Ні на що не можемо вплинути. Дніпро-1 затягує процес, вони вирішують якісь свої питання і підставляють усі клуби Премʼєр-ліги, а також Першої та Другої ліг. Бо якщо будуть добирати команду в УПЛ, там теж будуть рухи. А часу все менше. Клуби не розуміють, що робити, як діяти.

Це погано впливає на нашу підготовку. Ставиться завдання, формується бюджет на сезон – це перше, що робиться, коли ти розумієш, в якій лізі граєш. Ти маєш розуміти, з якими суперниками тобі конкурувати. Від цього ведеться трансферна кампанія», – заявив Небесник в коментарі для Tribuna.

  • Зазначимо, що Дніпро-1 за підсумками минулого сезону посів четверте місце в УПЛ.
  • Команда вже навіть дізналася свого першого суперника в другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій. Матчі мають пройти 25 липня й 1 серпня.
  • Минай за підсумками сезону 2023/24 набрав 25 балів, посівши 15-е місце в УПЛ. Клуб вилетів до Першої ліги.