Задача Петракова ускладнилася: збірна Вірменії мінімально програла Хорватії у відборі Євро-2024

Аватар Юрій Фесун Юрій Фесун
862
Олександр Петраков. Фото: ФФА
Збірна Вірменії мінімально програла хорватам на домашньому стадіоні у матчі відбору до Євро-2024. Єдиним забитим м’ячем в матчі відзначився Андрей Крамарич.

Національна збірна Вірменії, яку очолює український тренер Олександр Петраков, приймала збірну Хорватії у 6 турі відбору до Євро-2024. Матч проходив на Республіканському стадіоні ім. Вазгена в Єревані.

Хорвати були цілковитими фаворитами матчу і змогли це довести. Перший тайм цього поєдинку закінчився з рахунком 1:0 на користь хорватів. Забитим м’ячем на 14 хвилині відзначився Андрей Крамарич.

У другому таймі хорвати мали чимало непоганих моментів, проте більше відзначитись так і не змогли. Матч так і закінчився з рахунком 1:0 на користь збірної Хорватії.

Вірменія — Хорватія 0:1

Голи: Крамарич, 14.

11 вересня. Єреван. Республіканський стадіоні ім. Вазгена.

• Збірна Вірменії після п’яти матчів має сім очків в активі і посідає третє місце в групі D.
  • Хорватія очолює групу D з десятьма очками, провівши чотири поєдинки.
  • Наступний матч збірна Вірменії проведе на виїзді проти збірної Латвії 12 жовтня, хорвати тієї ж дати зустрінуться вдома зі збірною Туреччини.